Šperky


Koncem roku 2017 jsem si zamilovala tvoření náramků převážně z minerálních kamenů. Náramek je možné vytvořit na Vaše přání, může být podle Vašeho znamení, podle barev, které se Vám líbí nebo podle intuice. Náramky jsou dámské, pánské, dětské či partnerské. Ideální je vědět obvod zápěstí, aby nedošlo k tomu, že by byl náramek malý nebo naopak z ruky padal.

Zde je malá ukázka mé práce, další fotky a nabídku náramků najdete na mých facebookových stránkách.


Drahé kameny podle horoskopu


Věděli jste, že polodrahokamy a minerály mohou účinněji působit, pokud si vyberete ty, které náleží k vašemu znamení zvěrokruhu? Připravili jsme pro vás krátký přehled, díky kterému budete mít hned jasno, jaký kámen je ten pravý právě pro vás.

Osobní znamení zvěrokruhu je dáno postavením Slunce a ostatních planet v okamžiku našeho narození. Tyto hvězdy a planety nás prý ovlivňují po celý zbytek života a určují naše základní povahové vlastnosti, schopnosti a potenciál.

Znamení je úzce spojeno nejen s přírodními živly, ale také s drahými kameny a polodrahokamy. Ke kamenům, které si vybereme, bychom měli mít dobrý vztah a dobře o ně pečovat. Ony se nám za to odmění předáním své energie, posílením našich skrytých vlastností a ochranou před negativními vlivy z okolí. Osobní kameny vybíráme především podle intuice, sympatií a vlastních potřeb.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Křišťál, ametyst, turmalín, achát, chrysopras, onyx, pyrit, lapis lazuli, záhněda, černý a vločkový obsidián, leopardí jaspis, chalcedon, safír.

Vodnář 21. 1. - 19. 2.

Světle modrý safír, tyrkenit, modrý topaz, jaspis, akvamarín, křišťál, amazonit, modrý howlit, opál, fluorit, lapis lazuli, modrý fluorit, chryzokol, stříbro.

Ryby 20. 2 - 20. 3.

Akvamarín, olivín, opál, ametyst, fialový fluorit, azurit, bílé perly, tyrkenit, lapis lazuli, indigolit, jaspis.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Diamant, rubín, zelený granát, ametyst, karneol, rodochrozit, magnetit, achát, jaspis, hematit, rodonit.

Býk 21. 4. - 20. 5.

Beryl, zirkon, citrín, růženín, hyacint, černý achát, avanturín, korál, epidot, malachit, morganit, sarder, sardonyx.

Blíženci 21. 5. - 21. 6.

Chryzoberyl, citrín, zlatý topaz, akvamarín, kalcit, karneol, tyrkenit, křišťál, jantar, tygří oko, bílé perly, ametyst

Rak 22. 6. - 22.7 .

Avanturín, diamant, rubín, opál, bílý howlit, bílé perly, chalcedon, jadeit, měsíční kámen, karneol, citrín, nefrit

Lev 23. 7. - 23. 8.

Křišťál, diamant, rubín, zlatý topaz, citrín, smaragd, granát, rutil, tygří oko, onyx, obsidián, achát, sluneční kámen, jantar, platina, zlato

Panna 24. 8.- 23. 9.

Zirkon, citrín, starlit, ametyst, jaspis, heliotrop, olivín, tygří oko, lapis lazuli, jantar, čaroit, sugilit, sodalit

Váhy 24. 9.- 23. 10.

Akvamarín, diamant, topaz, epidot, růženín, obsidián, jaspis, chryzokol, bílý howlit, magnezit, unakit

Štír 24. 10. - 22. 11.

Rubín, achát, hematit, spinel, topaz, opál, korál, turmalín, býčí oko, magnetit, měď, rubelin, chryzopras, obsidián, karneol

Střelec 23. 11.- 21. 12.

Ametyst, safír, avanturín, opál, modrý topaz, chalcedon, tanzanit, thulit, dumortierit, sodalit, lapis lazuli, tyrkenit, malachit

Zdroj: www.koralky.cz