O mně

Ahoj! Jmenuji se Andrea Šůchová, za svobodna Gonšenicová, narodila jsem se v září roku 1986 v Českých Budějovicích. Koncem roku 2017 jsme s manželem koupili domeček na vesnici kousek od Českých Budějovic, kde mám (relativní) klid na svoje tvoření. :-)

Jsem maminka dvou malých krásných dětí a momentálně jsem na rodičovské dovolené, takže moc volného času pro sebe nemám. Ale když už se nějaký najde, většinou mám v ruce štětec a barvy ;-) (bývá to většinou v noci, když už všichni spí... a kdy spím já? Ehm... co je to spánek?? :-D )

Už od mala mě bavilo něco tvořit, dávat něčemu novou tvář. To mi zůstalo do dneška. Proto jsem moc ráda, že jsem si našla tak tolerantního muže, protože plátna, barvy, hrnečky, tašky a podobné havěti jsou skoro všude :-D

Malování obrazů se věnuji od roku 2010, vystavovat jsem začala o 4 roky později, v roce 2014. Měla jsem tu čest a v roce 2014 jsem poznala malíře Pepína Balka z Velešína, díky němu jsem se v roce 2015 stala členkou Volného sdružení umělců jižních Čech a měla příležitost potkat se s dalšími podobně smýšlejícími a kreativními lidmi a mít možnost vystavovat obrazy na více místech, za což jsem mu vděčná :-)

Jinak jsem naprosto podlehla letteringu, psanému písmu jako takovému, je to nádhera a pro mě úžasný relax!! Píšu/maluju na porcelán, plátěné tašky, dřevěné překližky, prostě na vše, co se dá! :-) Ráda zkouším nové věci, takže stále s něčím experimentuju. Dá se říct, že jsem pořád takové dítě, co si rádo hraje a zkouší nové věci. A tak vlastně vzniklo moje “třetí” dítě - Andyna ART :-)

Co to je ta Andyna... Je to moje dílo, můj projekt, moje srdcovka... Za tímto slovem se skrývá moje kreativní dušička, která se potřebuje vyventilovat, a tak tvoří a tvoří... Hlavně pro radost. Protože největší odměnou pro mě je, když se moje výrobky líbí, že udělají radost... dám do nich kus sebe, své energie, svého času. A pokud to někoho potěší, je to pocit k nezaplacení! :-)

Pokud máte Facebook, navštivte moje stránky Andrea Šůchová - ART, kam přidávám novinky.

Přeji pěkný den,

Andrea